پنل کاربری

 

فعالسازی سامانه پیامک در کمتر از چند ثانیه :

برای فعالسازی سامانه پیامک از طریق تلفن همراه خود عدد ۱ را به لاتین به شماره پیامک ۱۰۰۰۹۳۸۰۴۴۶۱۱۷ ارسال نمایید (هزینه این پیامک معادل یک پیامک معمولی می باشد و هیچ هزینه اضافی پرداخت نخواهید کرد) و سپس با نام کاربری و رمز عبوری که دریافت می کنید وارد سامانه پیامک شوید (یا می توانید از منوی ثبت نام بالای سایت ، به صورت رایگان ثبت نام نمایید ، سپس کد فعالسازی را به شماره اعلام شده با موبایل خود ارسال نمایید ، پس از ثبت نام و ارسال کدفعالسازی ، با نام کاربری و رمزعبور خود ، وارد سامانه پیامک شوید) پس از تکمیل اطلاعات و انتخاب شماره می توانید سامانه خود را شارژ و آن را تست کنید .

جهت مشاهده نسخه آزمایشی می توانید با نام کاربری و رمز عبور DEMO وارد شوید .

 

 Untit
یا به آدرس sms.netpaydar.com/#/SignUp

login-sms

 

ورود به محیط سامانه پیام کوتاه و استفاده از امکانات آن :

پس از ثبت نام در سامانه پیام کوتاه ایده پردازان و فعالسازی ٬ با وارد کردن نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور می توانید وارد سامانه پیامک شوید ٬ پس از ورود و تکمیل اطلاعات فردی و فعالسازی خط پیامکی می توانید از امکانات سامانه پیامک بهره مند شوید .

 

xx1ef3d4bd-18ba-44c0-9897-0c080d852ba1

در هر لحظه و هر کجا که بودید پیامک ارسال کنید :

شما می خواهید در هر جایی که بودید با تبلت یا لپ تاپ خود از سامانه پیامک استفاده نمایید ؟ به این امکان ریسپانسیو بودن می گویند ، بر حسب ابعاد ، نوع نمایش سامانه پیامک تغییر میکند اما در نمایش امکانات سامانه پیامک تغییری ایجاد نمی شود ، یعنی این همه امکانات را می توانید به صورت یکجا داشته باشید .

 

 

تا حالا با موبایل به ۱ میلیون نفر پیامک فرستادید ؟

با توجه به ریسپانسیو بودن سامانه پیامک ، این امکان برای شما وجود دارد که از تمامی امکانات سامانه پیام کوتاه در گوشی خود نیز استفاده نمایید ، هر تعداد که مدنظرتان است پنلتان را شارژ کنید و پیامک ارسال نمایید .

 

Untitled-2
پیشنهاد شگفت انگیز : ارسال از روی نقشه گوگل !

از روی نقشه گوگل هم می توانید در شهرهای بزرگ پیامک ارسال کنید ، محدوده مورد نظر  خود را انتخاب کنید ، متن پیامک را تایپ کنید و در زمان مورد نظر ارسال انجام میگیرد .

این بخش در حال تکمیل شدن می باشد ٬ اما در حال حاضر شهرهای تهران ٬ مشهد ٬ کرج ٬ اصفهان ٬ شیراز ٬ ارومیه ٬ قم ٬ دزفول و تبریز در سامانه پیام کوتاه قابل استفاده می باشند .

 

smsmap

logo-samandehi