تدوین فیلم

ادیت و مونتاژ ویدئوهای آموزشی 

چرا تدوین فیلم مهمه؟

با تدوین میتوان روایتی را به صورت مداوم و سیال بیان کرد. تدوین زمان و مکان را فشرده میکند، عنارص متفاوت وپراکنده را مورد تأکید قرار میدهد و کنار هم میگذارد و آنها را چنان مرتب میکند که الگوهای معنایی خاصی ایجاد کنند.

تدوین فیلم به چه صورته؟

تدوین فیلم یکی از مراحل آخر فیلمسازی است که در پس تولید فیلم انجام میشود و طی آن از انتخاب و پیوند مناهای موجود در فیلم خام (footage (و تبدیل آنها به سکانس برای رسیدن به فیلم نهایی بهره گرفته میشود.

 

نوع ارتباط بین مشتریان و همکاران کاملا غیرحضوری از طریق روش های پیشرفته ارتباطیه.
• ما خدمات طراحی رو به صورت حرفه ای و تماما آنلاین انجام میدیم و از طریق سایت و تلگرام با مشتریان در ارتباطیم.

بعد از ثبت سفارش ، یه مدت زمان معین برای انجام پروژه سفارشتون در نظر گرفته میشه که به اطلاعتون میرسه.
بعد از گذشت این مدت زمان معین ، فعالیت انجام شده مختص سفارش شما، از طریق سیستم پشتیبانی به ملاحظه شما میرسه و نظرات و پیشنهادات شما از همون طریق دریافت میشه.
این راه رو خودتون انتخاب می کنید ، میتونه از طریق سیستم پشتیبانی باشه
یا از طریق ایمیل باشه ،
یا از طریق هر کدوم از شبکه های اجتماعی که شما باهاش راحت ترید.
تلگرام / واتس آپ / بله / ایتا / سروش و …

یکی از قوانین جهانی طراحی گرافیک اینه که فایل لایه باز طراحی در اختیار مشتری قرار داده نمیشه. این کار به دلیل مسئولیت بالای سوء استفاده ی احتمالی از طرح برای طراحشه بدیهیه که فایل لایه بسته با کیفیت اصلی در اختیار مشتری قرار میگیره و اختیار تام برای استفاده در هر ابعادی به مشتری داده خواهد شد.

از اونجایی که رضایت مشتری رو یکی از مهمترین اصول کارمون قرار دادیم ، کل سفارشات طراحی رو تا جایی که امکان باشه تغییر میدیم . مطمئن باشید طرحی رو که در نهایت تحویل میگیرید واقعا دوسش داشته باشید.

پیشنهاد می شود نمونه کارهای طراحیمون رو مشاهده کنید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها ، تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن ؛ ما با افراد، سلایق و مشاغل زیادی این کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه به ما اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید.

پکیج ها

پلن برنزی:

50,000T

تدوین رئال | ساده
برای در جریان گرفتن دقیق از
طرز انجام پروژه
 با ما تماس بگیرید😊

پلن نقره ای:

150,000T
 • تدوین رئال | پیشرفته
  برای در جریان گرفتن دقیق از
  طرز انجام پروژه
   با ما تماس بگیرید😊

پلن طلایی:

200,000T
 • تدوین رئال | حرفه ای
  برای در جریان گرفتن دقیق از
  طرز انجام پروژه
   با ما تماس بگیرید😊
[bs-heading title=”آخرین نمونه کارها” icon=”fa-folder-open” bs-show-desktop=”1″ bs-show-tablet=”1″ bs-show-phone=”1″ show_title=”1″ title_link=”” heading_color=”” heading_style=”default” bs-text-color-scheme=”” css=”” custom-css-class=”” custom-id=””]